Images

Geowix Dağıtım Optimizasyon ve Yönetimi

Esnek ve Sezgisel Rotalama

Tamamı Sezinsoft tarafından geliştirilen, kaynak kodlarına sahip olduğumuz Geowix Optimum rotalama algoritması üzerinde çalışan program, şirketlerin farklı sevkiyat operasyonlarına %35 ' e kadar maximum oranda verimlilik sağlar. Parametrik yapısal özelliklere sahip olan algoritma çok farklı karakteristik özellikleri taşıyan dağıtım yapılarına göre uyarlanabilir.

En Az Maliyetle Rotalama

İster sabit ister değişken yapıdaki noktalarınızı dışkaynak hazır algoritma kaynaklarını kullanarak gerçekleştirmek çok fazla maliyet gerektirir.

Rotalamada kullandığımız algoritma Sezinsoft'a aitrir. dışkaynak hazır rotalama algoritmalarını kullanmadığımız için çok yüksek olan lisans maliyetlerinden kurtulur ve daha fazla nokta ile çok farklı rotalama sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Toplu Rotalama

Dışkaynak kullanımlı yapılarda belli sayıda nokta gönderebilirsiniz. Bu durumda tam istenilen optimizasyon sağlanamaz. Geowix ile kısıtlı olmayan noktalarınız toplu bir şekilde rotalayabilir ve çok kısa sürede en optimum sonuçları alabilirsiniz.

Demo ve Hızlı Kurulum

İster bulut teknolojisinde ister şirketlerin kendi iç yapılarında hızlıca kurulum yapılarak projeleriniz hızlıca hayata geçirilebilir. Proje öncesinde demo yapılabilir ve programın faydalarını, işlevselliğini diğer programlarla arasındaki farklılıklar görülebilir.


Ekran Örnekleri


Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçerek proje yönetici arkadaşlarımızdan geowix ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM