Images

Geowix Dağıtım Optimizasyon ve Yönetimi

Sezgisel Rotalama Algoritması

GeoWix optimum 8 yıllık ARGE ile geliştirilen rotalama bazlı bütünleşik sevkiyat yönetimidir. Coğrafi veri IOT ve saha verileri ile çalışan sistem, iş zekası katmanı ağırlıklı yapısıyla yeni nesil hızlı dinamik sipariş yönetimi yapabilir. Operasyon el verimlilikle maliyetlerinizi optimize eder uçtan uca dijital operasyon bütünlüğü sağlar.
Oluşturulan iş zekası ile %99 seviyesinde hatasız bir operasyon imkanı sağlar.

En Az Maliyetle Rotalama

İster sabit ister değişken yapıdaki noktalarınızı dışkaynak hazır algoritma kaynaklarını kullanarak gerçekleştirmek çok fazla maliyet gerektirir.

Rotalamada kullandığımız algoritma Sezinsoft'a aitrir. dışkaynak hazır rotalama algoritmalarını kullanmadığımız için çok yüksek olan lisans maliyetlerinden kurtulur ve daha fazla nokta ile çok farklı rotalama sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Toplu Rotalama

Dışkaynak kullanımlı yapılarda belli sayıda nokta gönderebilirsiniz. Bu durumda tam istenilen optimizasyon sağlanamaz. Geowix ile kısıtlı olmayan noktalarınız toplu bir şekilde rotalayabilir ve çok kısa sürede en optimum sonuçları alabilirsiniz.

Demo ve Hızlı Kurulum

İster bulut teknolojisinde ister şirketlerin kendi iç yapılarında hızlıca kurulum yapılarak projeleriniz hızlıca hayata geçirilebilir. Proje öncesinde demo yapılabilir ve programın faydalarını, işlevselliğini diğer programlarla arasındaki farklılıklar görülebilir.


Ekran Örnekleri


Daha fazla bilgi için https://geowix.com sitesini ziyaret ederek ürünle alakalı daha fazla bilgi alabilir, demo talebi yapabilirsiniz.

İLETİŞİM