Geowix Optimum Rotalama Algoritması

Geowix optimum, tamamı türk mühendislerce geliştirilen, harita coğrafi veri tabanlı bir rotalama motorudur. Barındırdığı sezgisel iş zekası yapısıyla farklı ve dinamik çözümler sunar. Anlık ve historik trafik yol datası üzerinde çalışmaktadır. Böylece %98 oranında gerçekçi rotalar oluşturur.

Parametrik yapıya sahip olan program birçok farklı iş sürecinde ve saha çözümlerinde kaynak yazılım olarak çalışabilir ve yönetilebilir. Sevkiyat, planlama, iş gücü yönetimi,ziyeret planlama, senaryolar, simülasyonlar, tekliflendirmeler, maliyet analizleri, ihtiyaç belirleme vb gibi birçok saha operasyonel bileşenlerde kullanılabileceği gibi, sadece işletmenize ait olan farklı saha davranış modellerindede kullanabilirsiniz.

Sezinsoft tarafından geliştirilen birçok ürün, rotalama tarafında Geowix Optimum altyapısını kullanmaktadır. Böylece daha etkin, yönetilebilir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmekteyiz.

Toplu rotalama özelliği sayesinde dilediğiniz kadar noktayı rotalamaya dahil edebilirsiniz.

Geliştirdiğimiz yazılım teknolojisiyle rakiplere göre daha düşük rotalama maliyetleri ile projeler yapılabilir.

Sahip olduğumuz kaynak kodlar sayesinde, algoritma üzerinde ihtiyaçlarınıza göre değişiklikler yapılabilir ve böylece daha esnek ve yönetilebilir bir algoritma elde edebililirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçerek teknik yönetici arkadaşlarımızdan bilgilendirme alabilirsiniz.

İLETİŞİM