Hakkımızda

Images

Sezinsoft, Coğrafi harita verileri kullanarak algoritma tabanlı, iş zekası ve yapay zeka başlangıç teknolojileri kullanarak optimizasyon ve verimlilik bazlı programlar geliştiren teknoloji firmasıdır. Coğrafi Harita, rotalama yüksek data Harita analizleri,satış simülasyon ve geomarketing ve türevleri üzerinde herbiri türkiyenin en iyi çözümleri olan programlar geliştirir.

Firmanın kurucuları, profosyonel iş hayatında, algoritma, optimizasyon ve verimlilik odaklı süreç geliştirmede yurt içi ve yurt dışında birçok projede yer almış ve geliştirmişlerdir.

2016 yılında profosyonel deneyimlerini daha fazla müşteriye taşımak ve hayallerindeki optimizasyon, iş zekası ve algoritma bazlı çözümleri hayata geçirmek için Sezinsoft firmasını kurmuşlardır.

Bugün herbiri kendi alanında Türkiyenin ve dünyanın en iyi yazılım çözümleri olan ürünler ile şirketlerin iş süreçlerine verimlilik katmaya devam etmektedirler.

İnovasyona olan inaçtan dolayı birçok yazılım,araç takip firması ve saha satış firmalarıyla iş birliği ya da partnerlik yapmaktadır.

Tarihçemiz ve Başarılarımız

Images

Ürünler ve Markalarımız

Images
Images
Images
Images
Images